Kurumsal

Hakkımızda

ÜLKE PATENT  merkezi Denizli’de bulunan, Antalya’da da şubeye sahip; Ege bölgesine ve tüm Türkiye’ye hizmet veren bir marka patent ve tescil firmasıdır. Sektörde 10 yılı aşkın deneyime sahip Ömer AVCI tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

Uzman kadrosu ile patent, faydalı model, marka tescili, endüstriyel tasarım, barkod hizmetleri ve uluslararası marka tescili gibi konularda; Türk Patent Enstitüsü nezdinde Türkiye geneli danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alanında bilgi sahibi ve tecrübeli çalışanlarıyla; marka patent başvurularını, marka tescil işlemlerini ve marka takip sürecini en iyi şekilde yürütmektedir.

Ülke Patent, taklitlerin önüne geçerek haksız rekabeti engellemeyi; Türkiye’de markalaşmayı hedefleyen şirketlerin hukuki haklarını korumayı amaç edinmiştir.

Hizmet kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak kalite politikamızın temelidir.

Bunun yanı sıra gizlilik prensiplerine bağlı ve karşılıklı güven ilkesi ile hareket ederek, bugüne kadar ulusal alanda 3000'den fazla marka, 100’ün üzerinde patent/faydalı Model ve 200'e yakın endüstriyel tasarıma danışmanlık ve vekillik yapmıştır. 

yükleniyor..